fbpx

Nazywam się

Anna Wolska-de Keijzer

i zapraszam się Cię na

korki z Procreate​

czyli nauka 1:1

Spotkania ze mną są dla Ciebie, jeżeli

Masz iPada i Procreate i nie wiesz do końca jak to ogarnąć

Potrzebujesz kogoś, kto przeprowadzi Cię krok po kroku i wszystko objaśni...

Masz nietypowy problem, nie lubisz kursów online - wolisz indywidualne podejście

Wykonaj 3 proste kroki

ZAKUP PAKIET

WYBIERZ TERMIN

SPOTKAJMY SIĘ

Podoba mi się!

zastanawiasz się…

Jak będziemy pracować?

Do dyspozycji masz pakiety: 3, 5 i 10 godzin. Spotykamy się w narzędziu przeglądarkowym, więc połączenie na naszą rozmowę nie sprawi Ci żadnych kłopotów.​

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Klikasz w link, wybierasz termin oraz godzinę spotkania i wypełniasz krótką informację o planowanym temacie naszego spotkania.

Spotkania planuję w godzinach dopołudniowych, ale jeśli zajdzie taka potrzeba – ustalimy inne. Dla mnie ważne jest, by pomóc Ci w trudnościach.

Nasze spotkanie odbędzie się za pomocą jednego z narzędzie dostępnych z poziomu przeglądarki. Nie bój się – na pewno dasz radę je obsłużyć!

Po pierwszym spotkaniu wysyłam Ci kolejną wiadomość, a po kolejnym – kolejną. Dzięki temu możesz wybrać kolejne pasujące Ci terminy naszych rozmów.

Kolejne spotkania przebiegają w Twoich tematach i w czasie odpowiednim dla nas obojga.

Po spotkaniach otrzymujesz ode mnie materiały (linki, narzędzia, nazwy) związane z naszą rozmową. Możesz również naszą rozmowę nagrywać.

To jak, dołączasz?

wiem, że w dzisiejszych czasach, każdy może uczyć innych…

...więc dlaczego ja?


Na Procreate można powiedzieć, że zjadłam zęby 🙂 jako RysAnka i Go Visual Concept pomagam biznesom ponad 3 lata tworzyć wizualny content w Porcreate- spójny z wartościami i charakterem tworzonej przez nich marki. 

Jestem specjalistą w cyfrowym graphic recordingu i sketchnotingu. Fascynuje mnie wyciągnięcie esencji i tłumaczenie złożonych koncepcji na prosty, zrozumiały obraz wart tysiąca słów. Jestem wizualnym wsparciem dla biznesu. Codziennie pomagam markom tworzyć spójny i jasny przekaz oraz skuteczne strategie wizualne.

Jestem również certyfikowanym trenerem biznesu i dyplomowanym grafikiem-praktykiem, świetnie wykorzystał to doświadczenie do stworzenia kursu – przemycając informacje o przygotowaniu plików we współpracy z drukarniami i zecerami.

Prywatnie – Polka z niderlandzkim mężem i trójką dzieci mieszkające obecnie pod Paryżem. Kreatywna, ciekawa, o różnorodnych zainteresowaniach, szerokiej wiedzy i doświadczeniach. Dołącz do kursu i poznaj mnie lepiej 🙂

Co mówią uczestnicy o moich szkoleniach?

Polecam gorąco kurs Ani do nauki Procreate. Tłumaczy jasno i obrazowo, ma przy tym miły tembr głosu, który mi bardzo odpowiada .Kupiłam od Ani pierwszy jej kurs w czerwcu 2018 roku, który pomógł mi wystartować z robieniem notatek w Procreate. A do tego wszystkiego nie dość, że otrzymałam mnóstwo wiedzy praktycznej to jeszcze parę smaczków, takich od doświadczonej sketchnoterki Ani. Widać, że to jej narzędzie codziennej pracy.
Procreate w wydaniu RysAnki to dawka praktycznej wiedzy z ręki i rysika doświadczonej sketchnoterki. Konkretne, sprytne rozwiązania i zmyślne podpowiedzi przydadzą się zarówno początkującym, jak i tym bardziej zaawansowanym użytkownikom aplikacji
Ania jest praktykiem myślenia wizualnego i ekspertem w wykorzystywaniu możliwości Procreate. Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu, które prowadziła w kwietniu 2019 r. Byłam wtedy początkującą użytkowniczką Procreate, a Ania w idealny sposób połączyła w swoim szkoleniu wiedzę o tej aplikacji z potrzebami praktyka wizualnego. Dzięki zdobytym na tym szkoleniu umiejętnościom mogę efektywniej wykorzystywać Procreate w swojej pracy. Ania podczas szkolenia skupiała się na praktycznych aspektach korzystania z aplikacji, a swoją wiedzę przekazywała w bardzo przystępny sposób. Polecam jej kurs wszystkim sketchnoterom, graphicrecorderom oraz facylitatorom graficznym, którzy chcieliby w pełni wykorzystać możliwości Procreate w swojej pracy.
Elżbieta Zbylut
Trenerka biznesu, praktyk wizualny

To jak? Decyzja podjęta?

cennik

wybierz swój pakiet

teraz w promocyjnych cenach!

Pakiet 3h

Korki z Procreate

1575 3h

Co otrzymasz?

3 godzinne spotkania w tematyce Procreate i jego wykorzystanie wg Twoich indywidualnych potrzeb

Materiały dostarczane po każdej rozmowie

Pakiet 5h

Korki z Procreate

2500 5h

Co otrzymasz?

5 godzinnych spotkań w tematyce Procreate i jego wykorzystanie wg Twoich indywidualnych potrzeb

Materiały dostarczane po każdej rozmowie

Pakiet 10h

Korki z Procreate

4800 10h

Co otrzymasz?

10 godzinnych spotkań w tematyce Procreate i jego wykorzystanie wg Twoich indywidualnych potrzeb

Materiały dostarczane po każdej rozmowie

Co mówią uczestnicy o moich szkoleniach?

W trakcie spotkania dowiedziałam się o najnowszych nowinkach w Procreate, poukładałam dotychczas zdobytą wiedzę - komu polecam kurs- zarówno osobom pracującym w Procreate, jak i tym nowym, którzy chcą się zaprzyjaźnić z tą apką - pomogło mi to w usprawnieniu pracy, z niektórych funkcji dotychczas w ogóle nie korzystałam, a teraz je uwielbiam - nie miałam czasu na sprawdzenie nowinek, wydawało mi się, że personalizacja pędzli, czy swojego formatu jest bardzo pracochłonna, Dzięki RysAnce sprawnie i szybko stworzyłam swoje narzędzia  - Zdecydowanie polecam, Ania jest Profesjonalistką, w każdym calu
Bardzo dziękuję, że mogłam uczestniczyć w twoim kursie Aniu. Miałam tę możliwość na samym początku mojej przygody z Procreate. Dużo nauczyłam się sama, ale jak to zwykle bywa diabeł tkwi w szczegółach. Dowiedziałam się od Ciebie jak wykorzystywać funkcje, które daje program, jak sprawniej pracować w Procreate oraz jak dostosować go do własnych potrzeb. Było dużo nowych informacji. Sporo przećwiczyłyśmy od razu. Dobrze się Ciebie słuchało. Informacje przekazywałaś jasno i konkretnie. Twoje szkolenie było dla mnie dużym krokiem do przodu. Z niecierpliwością czekam na kolejną możliwość uczenia się od Ciebie
Agata Szadowiak
Nauczycielka maatematyki
Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu Ani z Procreate. Jest w tym świetna. Bardzo dobrze przekazuje wiedzę, tłumaczy w sposób zrozumiały i bardzo prostym językiem. Pokazuje krok po kroku wiele ukrytych funkcji tego programu o których nie miałam pojęcia - a jest ich bardzo dużo. Po tym szkoleniu tworzę swoje notatki wykorzystując funkcje i możliwości, które pokazała mi Ania. Polecam Kurs Ani , ona jest super i kurs także.
Teresa Baranowska
trener wewnętrzny

pytania i odpowiedzi

Oczywiście! Wystawiamy faktury VAT zwolnione. Wystarczy, że przy zamówieniu zaznaczysz odpowiedni chceckbox i podasz dane do faktury.

Płatności możesz dokonać na stronie sprzedażowej poprzez naciśnięcie guzika „kup teraz” – przekieruje Cię do sklepu. Możesz zapłacić albo przez system płatności T-pay.pl lub przez Pay pal. Jeśli masz problem z taką płatnością skontaktuj się ze mną jak najszybciej.

Nie. Wiadomości mailowe będziesz otrzymywać w celu umówienia kolejnego terminu spotkania.

spotykasz się ze mną – Anną Wolską – de Keijzer, działającą w sieci jak RysAnka

Nasze spotkania mogą dotyczyć samego oprogramowania, ale rónież prawie wszystkiego, co związane jest z cyfrowym rysowaniem i wykorzystywaniem rysunków w biznesem online.

masz jeszcze jakieś pytanie?

napisz do mnie